KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944265
nr 1194 4265
Östberg, Landskap. Signerad, daterad 1929. Olja på duk, 70x102 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:00:10
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr